سامسونگ به‌کمک Galaxy S23 Enterprise Edition به کسب‌وکارها قدرت می‌بخشد

سامسونگ از عرضه نسخه Enterprise Galaxy S23 خبر داده است. این نسخه برای استرالیا راه‌اندازی می‌شود و مدل‌های Enterprise Edition شامل نسخه‌های پایه و اولترا بدون پلاس هستند.

مدل‌های Galaxy S23 Enterprise Edition با ابزارهای بهره‌وری ابری مایکروسافت، گوگل و اشتراک رایگان در مجموعه Knox سامسونگ عرضه می‌شوند (این مورد را با امنیت روی دستگاه سامسونگ Knox اشتباه نگیرید). Knox Suite به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا به‌روزرسانی‌ها و پیکربندی‌های دستگاه را در یک ناوگان اجرا کنند، تمام مراحل چرخه عمر دستگاه را مدیریت کنند، اطلاعات وضعیت تلفن‌ها و تبلت‌ها را تحلیل و دریافت کنند و…

برای استفاده از تمام خدمات Knox Suite برای هزینه پرداخت کنید، اما Galaxy S23 Enterprice Edition با یک اشتراک یکساله و بصورت رایگان ارائه می‌شود. این مجموعه همچنین، محافظت چندلایه‌ای دربرابر هک، بدافزار و سایر حملات سایبری را نیز ارائه می‌دهد.

البته تا جایی که به مشخصات سخت‌افزاری مربوط می‌شود، مشخصات مدل‌های Galaxy S23 Enterprise Edition همانند نسخه‌های استاندارد هستند. مدل Galaxy S23 Ultra Enterprise دارای 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی است.

دراطلاعیه رسمی به جزئیات قیمت اشاره‌ای نشده، اما نسخه استاندارد و غیرسازمانی گلکسی اس23 از 1349 دلار برای مدل پایه و 1949 دلار برای گلکسی اس23 اولترا شروع می‌شود. گزینه 512 گیگابایت حافظه‌ذخیره‌سازی، 2649 دلار قیمت دارد.

منبع: SAMMobile

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید