آموزشرایااستور مگ

5 + 1 راز گفته نشده بعد از خرید باتری موبایل هواوی

تقریبا تمامی افراد به این موضوع اذعان دارند که باتری موبایل ، مهمترین عضو برای تلفن های هوشمند میباشد . بدین صورت که هر چقدر هم که گوشی ، هوشمند باشد نمی تواند بدون یک باتری سالم کارایی داشته باشد . برای اینکه بعد از خرید باتری موبایل هواوی ، همیشه باطری گوشی شما سالم باشد تا انتها با ما همراه باشید تا 5+1 راز گفته نشده بعد از خرید باتری موبایل هواوی را برای شما بیان کنیم .

آیا شارژ باتری موبایل هواوی برای اولین بار بعد خرید لازم است ؟

یکی از اشتباهات رایجی که در بین کاربران و فروشندگان باتری ، وجود دارد ، مربوط به شارژ اولیه باتری میباشد . باید این نکته را بدانید که شارژ اولیه برای باتری های نیکل کادمیوم ، نیاز بود . باتری های نیکل باید به مدت 8 ساعت در شارژ باقی می ماندند تا محدوده شارژ باتری کامل شود ، تا بتوان از کل فضای باتری برای شارژ دهی استفاده کرد اما باتری های گوشی های امروزی از نوع لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری هستند که نیاز به هیچگونه شارژ اولیه ای ندارند و بعد از خرید باتری موبایل هواوی می توانید از آن استفاده کنید .

برای دریافت جدیدترین تخفیفات و جشنواره ها و جوایز آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید :

[newsletter_signup_form id=3]

باتری موبایل هواوی را چند درصد شارژ کنیم ؟

اگر دقت کرده باشید در هنگام شارژ گوشی ، درصد باتری تا 80% بسیار راحت و سریع کامل می شود اما 20% مابقی بسیار دیرتر از 80% قبل انجام می شود . این 20% انتهایی دقیقا محدوده ای میباشد که به باتری گوشی هواوی فشار وارد می شود و باعث کاهش عمر باطری گوشی هواوی شما خواهد شد . بهترین محدوده برای شارژر باتری ، بین 20% تا 80% میباشد . بدین صورت که نباید اجازه دهید شارژ باتری گوشی شما کمتر از 20% و بیشتر از 80% درصد شود .

چه موقع باتری موبایل را شارژ کنیم ؟

اکثر افراد بدون توجه به عمر باتری ، گوشی خود را در هر زمان که نیاز می بینند به شارژ متصل می کنند ، بدون توجه به اینکه شارژ کردن بدون موقع باعث کاهش عمر باتری و در نتیجه خراب شدن باتری می شود . تنها زمانی باید باتری گوشی خود را شارژ کنید که درصد باتری شما برابر با 20% و یا کمتر از 20% باشد . محدوده 15% تا 20% درصد بهترین محدوده برای شارژ باتری گوشی میباشد .

چگونه باتری موبایل هواوی خود را شارژ کنیم ؟

برای اینکه باتری گوشی شما بتواند مدت زمان طولانی با بهترین کیفیت ، کار کند باید نکات شارژ کردن صحیح باطری موبایل را بدانید . با رعایت کردن این نکات به راحتی می توانید طول عمر باطری خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید .

 • همیشه سعی کنید ، گوشی موبایل خود را خاموش کنید و سپس آن را به منبع شارژ متصل کنید . با این کار باتری شما استراحت کرده و مدت زمان شارژ دهی آن نیز افزایش میبابد .
 • اگر نمی توانید گوشی موبایل خود را خاموش کنید ، سعی کنید گوشی خود را روی حالت پرواز قرار دهید . با اینکار گوشی شما دیگر برای یافتن اپراتور ، شارژ مصرف نمی کند .
 • اگر نمی توانید گوشی خود را روی حالت پرواز نیز قرار دهید ، تمام برنامه های خود را ببندید و در هنگام شارژ شدن باتری ، با گوشی موبایل خود کار نکنید .

با رعایت کردن این نکات در هنگام شارژ کردن ، شاهد افزایش چشم گیر طول عمر باتری موبایل خود خواهید شد .

چگونه باتری موبایل خود را سالم نگه داریم ؟

جدا از تمامی کارهایی که در بالا ذکر شد ، راه های بسیار ساده ای وجود دارد که با رعایت آنها می توانید طول عمر باتری خود را چند برابر کنید . با انجام کار هایی که در ادامه خواهید آموخت ، باتری گوشی شما برای همیشه سالم خواهد ماند .

 • هر 15 روز یکبار ، گوشی خود را برای 8 ساعت خاموش کنید . اینکار را بهتر است آخرشب ، زمانیکه شما قصد دارید بخوابید انجام دهید . با این کار باتری شما استراحت کرده و بعد از روشن شدن ، فعالیت بسیار بهتری به نسبت قبل خواهد داشت .
 • هر شش ماه یکبار باتری گوشی خود را ریکاوری کنید ، بدین صورت که شارژ باتری را کامل خالی کنید تا زمانیکه خاموش شود * سپس گوشی را روشن کنید و اجازه دهید تا خودش خاموش شود * سپس زمانیکه گوشی خاموش میباشد ، باتری را شارژ کنید و اجازه دهید باتری 100% شارژ شود . * شارژ باتری را بصورت کامل خالی کنید تا گوشی خاموش شود * سپس گوشی را روشن کنید و اجازه دهید تا خودش خاموش شود * سپس زمانیکه گوشی خاموش میباشد ، باتری را شارژ کنید و اجازه دهید باتری 100% شارژ شود . * بعد از روشن شدن از گوشی خود استفاده کنید .
 • زمانیکه گوشی شما داغ شد ، دیگر با گوشی کار نکنید ، گرما بزرگترین دشمن برای باتری موبایل میباشد .

 

باتری گوشی هواوی خود را از کجا خرید کنیم ؟

فروشگاه آنلاین رایااستور

فروشگاه های بسیاری هستند که در حال فروش انواع باتری موبایل هواوی میباشند که شما می توانید باتری گوشی خود را از آنها تهیه کنید . اما اگر به دنبال یک فروشگاه تخصصی فروش باتری میباشید که هم خیال شما را از بابت کیفیت و هم نظر گارانتی راحت کند پیشنهاد ما به شما فروشگاه آنلاین رایا استور میباشد . رایا استور می تواند خیال شما را از بابت قیمت باتری موبایل هواوی راحت کند .

برخی از ویژگی‌های برجسته فروشگاه رایااستور:

 • 4 ماه گارانتی تعویض
 • 48 ساعت گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط
 • گارانتی 100 درصد اصالت باتری
 • گارانتی 100 درصد کیفیت باتری
 • گارانتی قیمت باتری
 • تخفیف لحظه ای
 • مشاوره تخصصی خرید

 

منبع : GSMArena

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا