بهترین گوشی موبایلبهترین

بهترین دوربین گوشی 2022

بهترین دوربین گوشی 2022

بهترین دوربین گوشی 2022: در ادامه سری مقالات بهترین گوشی، امروز قصد داریم بهترین گوشی ها از نظر کیفیت دوربین را معرفی کنیم. دنبال بهترین گوشی با بهترین دوربین هستید؟ تا انتهای مقاله بهترین دوربین گوشی با رایااستور همراه باشید.

رایااستور را در تلگرام دنبال کنید

با گزینه های بسیار زیادی در بازار، انتخاب بهترین تلفن دوربین دار کار بسیار سختی است، زیرا موبایل های عکاسی محور مختلف رویکردهای بسیار متفاوتی را برای ثبت تصاویر خارق العاده دارند.

به همین دلیل است که این لیست بسیار طولانی است و گزینه های بسیار خوبی دارد.

آیا می خواهید لنز بیش از حد و زوم گسترده سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا را داشته باشید؟ نکته و سادگی عکسبرداری آیفون 13 پرو؟ یا نرم افزار عالی گوگل پیکسل 6 پرو؟

شاید بخواهید با عکس های ماکرو نزدیک شوید، یا شاید بیشتر به سلفی ها علاقه دارید.

سپس ملاحظات دیگری مانند تعداد مگاپیکسل، عملکرد کم نور و موارد دیگر وجود دارد.

اینها همه مواردی هستند که باید هنگام خرید در نظر بگیرید، بنابراین انتخاب می تواند بسیار زیاد باشد.

اما برای کمک به شما در تصمیم گیری، این راهنما را گردآوری کرده ایم و بهترین دوربین گوشی ها را به طور کلی برجسته می کنیم.

همه اینها به یک اندازه برای همه مناسب نیستند، اما ما یک نمای کلی از هر یک را قرار داده ایم، بنابراین می توانید نقاط قوت و ضعف آنها را ببینید و تصمیم آگاهانه بگیرید.

اگر فقط بهترین از بهترین ها را می خواهید، ما در آنجا نیز شما را تحت پوشش قرار داده ایم، زیرا این لیست بر اساس ترجیح شخصی ما رتبه بندی شده است، بنابراین شما انتخاب ستاره ما را در جایگاه شماره یک خواهید یافت.

اگر مدلی مدنظر شماست و در این لیست قرار ندارد، ناراحت نشوید چراکه این لیست بصورت مستمر به روز می‌شود.

اگر تمایل دارید برترین تلفن‌های هوشمند را بشناسید، مقاله بهترین گوشی ما را مطالعه کنید.

بهترین دوربین گوشی 2022

 

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس از نظر کیفیت دوربین

بهرتین دوربین گوشی - آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس
بهرتین دوربین گوشی – آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس

آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس دوربین‌های خیره‌کننده‌ای هستند که هر کدام دارای سنسور اصلی 12 مگاپیکسلی f/1.5 با پیکسل‌های بزرگ 1.9 میکرومتر، 12 مگاپیکسل f/1.8 فوق عریض و 12 مگاپیکسل f/2.8 تله فوتو با زوم اپتیکال 3 برابری هستند.

در حالی که آنها شماره لنز یا طول زوم اپتیکال برخی از تلفن های موجود در این لیست را ندارند، عملکرد آنها عالی است، و در حالی که فاقد یک لنز ماکرو اختصاصی هستند، هنوز مسلماً برای عکاسی ماکرو بهتر از هر رقیب دیگری هستند.

عملکرد در نور کم به‌ویژه در آزمایش‌هایمان ما را تحت تأثیر قرار داد، اما هر نوع عکسی که می‌خواهید، آیفون 13 پرو یا پرو مکس باید بتوانند آن را به درستی انجام دهند.

ویژگی جدید Photographic Styles و حالت سینمایی هر دو نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرند، اگرچه ما گمان می‌کنیم که اغلب خریداران از آن‌ها استفاده زیادی نمی‌کنند.

اما با بهبود حالت پرتره، بازگشت ProRAW، و تجربه ای عالی از نقطه و عکاسی، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس غول‌های عکاسی هستند.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - گلکسی اس 21 اولترا
بهترین دوربین گوشی – گلکسی اس 21 اولترا

در حالی که دوربین سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا کاملاً به وعده خود عمل نکرده است، گلکسی اس 21 اولترا نیز بسیار عمل می کند.

مانند هر چیزی در S21 Ultra، دوربین فوق‌العاده‌ای است، با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی f/1.8، دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی f/2.2 و – در حرکتی که در گوشی‌ها تقریباً بی‌سابقه است – دو دوربین تله فوتو.

هر دو 10 مگاپیکسل هستند، اما یکی دارای دیافراگم f/2.4 است و امکان زوم اپتیکال 3 برابری را فراهم می کند، در حالی که دیگری دارای دیافراگم f/4.9 است و امکان زوم اپتیکال عظیم 10 برابری را فراهم می کند.

و نتایج به اندازه اعداد چشمگیر هستند – به قدری که ما دوربین گلکسی اس 21 اولترا را بهترین زوم دوربین روی یک تلفن می دانیم.

عکس های بدون زوم نیز عالی به نظر می رسند، اگرچه گاهی اوقات به خوبی بهترین رقبا نیستند.

اما همراه با انبوهی از حالت‌های دوربین، از جمله افزودنی‌های جدید مانند Director’s View (که به شما امکان می‌دهد همزمان با دوربین‌های جلو و عقب فیلم‌برداری کنید)، به همراه یک دوربین جلویی بسیار توانمند 40 مگاپیکسلی، یک گوشی هوشمند را ایجاد می‌کند.

از شما دعوت می‌کنیم برای آشنایی با گوشی های شیائومی، از مقاله بهترین گوشی شیائومی ما بازدید کنید.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی گوگل پیکسل 6 پرو از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - گوگل پیکسل 6 پرو
بهترین دوربین گوشی – گوگل پیکسل 6 پرو

گوگل عادت دارد تجربیات عکاسی عالی را در گوشی های خود ارائه دهد و گوگل پیکسل 6 پرو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در واقع، سخت‌افزار و نرم‌افزار آن هر دو شاهد ارتقای بزرگی از پیکسل 5 بوده‌اند.

این تلفن دارای یک سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی f/1.9 با پیکسل‌های 1.2 میکرومتر است و در بررسی ما متوجه شدیم که می‌تواند عکس‌های عالی، با جزئیات خوب و رنگ‌های واقعی بگیرد.

دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی f/2.2 با میدان دید 114 درجه و دوربین تله فوتو 48 مگاپیکسلی f/3.5 که زوم اپتیکال 4 برابری را ارائه می‌دهد، که هر دو در تست‌های ما خوب عمل کردند.

اما Pixel 6 Pro همچنین از نرم‌افزارهایی بهره می‌برد که در گوشی‌های رقیب نمی‌بینید، مانند پاک‌کن جادویی که می‌تواند جنبه‌های ناخواسته عکس‌ها را حذف کند، حالت Motion برای عکس‌های با نوردهی طولانی، و Real Tone که رنگ پوست را با دقت بیشتری ثبت می‌کند.

از رنگین پوستان در مجموع، یک چیدمان چشمگیر ایجاد می کند.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی هواوی میت 40 پرو از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - هواوی میت 40 پرو
بهترین دوربین گوشی – هواوی میت 40 پرو

ممکن است از دیدن هواوی میت 40 پرو در اینجا تعجب کنید – هر چه باشد، این تلفنی است که ما فقط به آن 3.5 ستاره داده ایم و به هیچ وجه به لیست بهترین گوشی های هوشمند ما نزدیک نیست.

اما دلیل اینکه نمی‌توانیم آن را به طور کلی رتبه‌بندی کنیم، همه چیز مربوط به وضعیت برنامه محدود آن (به دلیل دسترسی نداشتن به فروشگاه Google Play) و هیچ ارتباطی با دوربین‌های آن است.

در واقع دوربین های آن استثنایی هستند.

دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی f/1.9، پریسکوپ 12 مگاپیکسلی f/3.4 (با زوم اپتیکال 5 برابر) و 20 مگاپیکسلی f/1.8 فوق عریض است.

در حالی که این لنزها به اندازه برخی از رقبا نیستند، اما همه مهم‌ترین لنزها را در خود جای داده است و همه آنها در تجربه ما عملکرد بسیار خوبی دارند.

از عکس‌های پرتره گرفته تا مناظر عریض، عکس‌های زوم شده و سوژه‌های نزدیک، در بررسی خود متوجه شدیم که Huawei Mate 40 Pro می‌تواند تقریباً با هر نوع عکسی به‌خوبی کنار بیاید. حتی در شرایط کم نور نیز عملکرد خوبی دارد.

و در حالی که تمرکز ما بر روی قیچی‌های عقب است، هواوی میت 40 پرو نیز دارای تنظیمات مناسبی در جلو است، با یک دوربین 13 مگاپیکسلی f/2.4 که توسط سنسور زمان پرواز (ToF) برای تشخیص عمق به آن متصل شده است.

بسیاری از حالت‌ها و ابزارهای عکاسی در هواوی میت 40 پرو نیز وجود دارد، از ویژگی نقاشی نور گرفته تا حالت عکاسی اختصاصی ماه.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای انواع تلفن همراه، از صفحه قیمت گوشی ما بازدید کنید و بصورت لحظه‌ای قیمت‌ها را رصد کنید.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی وان پلاس 9 پرو از نظر کیفیت دوربین

بهرتین دوربین گوشی - وان پلاس 9 پرو
بهرتین دوربین گوشی – وان پلاس 9 پرو

گوشی‌های وان پلاس اغلب در این لیست قرار نمی‌گیرند، و در حالی که وان‌پلاس 9 پرو هنوز رتبه اول را تهدید نمی‌کند، بهترین تلفن دوربینی است که این شرکت در زمان عرضه خود عرضه کرده است.

این دوربین دارای یک دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی f/1.8، یک دوربین تله فوتو 8 مگاپیکسلی f/2.4 (با زوم اپتیکال 3.3 برابر)، یک دوربین فوق عریض 50 مگاپیکسلی f/2.2 و یک دوربین تک رنگ 2 مگاپیکسلی برای تقویت عکس‌های سیاه و سفید است.

در میان آنها، فوق عریض ترین قابل توجه است، زیرا دارای طراحی لنز آزاد است که اعوجاج ‘شکه’ را که اغلب در لبه های عکس های فوق عریض گرفته شده در تلفن های دیگر مشاهده می شود، کاهش می دهد.

دوربین‌های OnePlus 9 Pro نیز با همکاری Hasselblad توسعه یافته‌اند، اگرچه این همکاری عمدتاً فقط به کالیبراسیون رنگ و طراحی برنامه دوربین گسترش یافته است.

ما از این همکاری در گوشی‌های آینده وان پلاس انتظار بیشتری داریم، اما حتی در اینجا نیز نتایج در تجربه ما، با رنگ‌های دقیق در عکس‌ها، قابل توجه است.

و در حالی که OnePlus 9 Pro دارای کنترل‌های دستی قدرتمندی است، هنگام عکس‌برداری خودکار نیز به خوبی کار می‌کند، بنابراین این یک انتخاب قوی است.

OnePlus 9 Pro با فیلمبرداری با کیفیت تا 8K و دوربین جلویی 16 مگاپیکسلی، یک دوربین همه کاره خوب از نظر عکاسی – و از بسیاری جهات دیگر است.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی هواوی پی40 پرو از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - هواوی پی 40 پرو
بهترین دوربین گوشی – هواوی پی 40 پرو

با توجه به وضعیت هوآوی/گوگل، توصیه آن با مجموعه ای از هشدارها همراه است.

سیستم تصویربرداری با برند لایکا P40 Pro توسط یک سنسور کاملاً جدید 50 مگاپیکسلی هدایت می‌شود که از ساختار زیرپیکسلی RYYB (قرمز زرد زرد آبی) مانند P30 Pro 40 مگاپیکسلی قبل از آن استفاده می‌کند.

هوآوی ادعا می کند که این باعث می شود دوربین هایش بهتر بتوانند صحنه های تاریک را مانند یک قهرمان مدیریت کنند و ما می توانیم این واقعیت را تأیید کنیم که P40 Pro کاملاً می تواند.

لنز دوربین اصلی یک دیافراگم کاملاً استاندارد f/1.9 روی کاغذ است، اما با اندازه حسگر بزرگ (برای گوشی هوشمند) و OIS، همراه با تثبیت‌کننده تصویر الکترونیکی قدرتمند هوآوی، همچنان یک ستاره کم نور است.

این گوشی تا حد زیادی می‌تواند در تاریکی، حتی در حالت خودکار، ببیند – کاری که هیچ گوشی غیر هوآوی دیگری نمی‌تواند انجام دهد.

همچنین یک دوربین فوق عریض 40 مگاپیکسلی f/1.8، یک دوربین تله فوتو 12 مگاپیکسلی که قادر به زوم اپتیکال 5 برابر یا زوم دیجیتال 50 برابری است و یک سنسور زمان پرواز (ToF) برای ایجاد جلوه‌های بوکه وجود دارد.

عکس های گرفته شده در P40 Pro دارای جزئیات زیاد و نویز کم هستند.

برخلاف سامسونگ، عکس‌های هواوی بیش از حد واضح به نظر نمی‌رسند، و در حالی که به اندازه عکس‌های گرفته شده در Oppo Find X2 Pro طبیعی و خنثی نیستند، بسیاری سبک نسبتاً تیز هواوی را ترجیح می‌دهند.

تا آنجا که زوم پیش می‌رود، در حالی که ممکن است P40 Pro به اندازه Galaxy S20 Ultra نزدیک نباشد، قیمت این گوشی بسیار کمتر است و مهم‌تر از آن، کیفیت تصویر ثابت‌تری را در دوربین‌های خود ارائه می‌دهد.

بقیه سخت‌افزار گوشی از سطح بالایی برخوردار است، به نظر می‌رسد جذاب است و قدرت زیادی دارد، بنابراین اگر (و فقط اگر) با تجربه نرم‌افزار رایگان گوگل راحت هستید، P40 Pro چیزهای زیادی را دوست دارد.

اگر به بازی‌های پابجی علاقه دارید، از مقاله بهترین گوشی پابجی ما بازدید کنید.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربنی گوشی - گلکسی نوت 20 اولترا
بهترین دوربنی گوشی – گلکسی نوت 20 اولترا

Samsung Galaxy Note 20 Ultra دارای دوربین با مشخصات بالایی است، اما این دوربین تله فوتو است که واقعاً برجسته است.

این دوربین 12 مگاپیکسلی f/3.0 با زوم اپتیکال 5 برابر و زوم دیجیتال 50 برابر است.

هر دوی این مشخصات چشمگیر هستند، و در حالی که S20 Ultra زوم دیجیتال 100 برابری ارائه می دهد، این چیزی بیشتر از یک حقه بود، با توجه به اینکه Note 20 Ultra به لطف دیافراگم بازتر و پیکسل های بزرگتر، در واقع این کیفیت را بهبود می بخشد.

و در حالی که دوربین تله فوتو برجسته است، دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی f/1.8 سامسونگ گلکسی نوت 20 اولترا و دوربین اولتراواید 12 مگاپیکسلی f/2.2 نیز در تست‌های ما عملکرد خوبی داشتند.

استفاده از دوربین Note 20 Ultra نیز فوق‌العاده آسان و سرگرم‌کننده است و از ویژگی‌های اضافی مانند ویدیوی 8K و حالت Single Take بهره می‌برد که با استفاده از لنزها و حالت‌های مختلف، تعداد زیادی عکس و فیلم را همزمان می‌گیرد تا شانس را افزایش دهد.

عکس‌های کم‌نور به اندازه برخی از رقبا مانند آیفون 12 پرو مکس دقیق نیستند، اما در غیر این صورت این یک تنظیم دوربین استثنایی است.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی آیفون 13 از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - آیفون 13
بهترین دوربین گوشی – آیفون 13

آیفون 13 فقط دو دوربین پشتی دارد، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی f/1.6 و دوربین 12 مگاپیکسلی f/2.4 فوق عریض (با میدان دید 120 درجه)، اما هر دوی آن ها عملکرد خوبی دارند و به نوعی ارتقا یافته اند. [اسنپرهای آیفون 12]

برای یک چیز، پیکسل های 1.7 میکرومتری در دوربین اصلی دریافت می کنید که در بررسی ما متوجه شدیم که تفاوت قابل توجهی در کیفیت تصویر ایجاد کرده است.

همچنین OIS تغییر سنسور وجود دارد که عملکرد بسیار خوبی در تثبیت تصاویر انجام می دهد تا حتی زمانی که گوشی کاملاً ثابت نیست، واضح ظاهر شوند.

به طور کلی متوجه شدیم که تصاویر نسبت به تصاویری که با آیفون 12 گرفته شده اند، نویز کمتری دارند، و وقتی نوبت به فیلم می رسد، ما کاملاً به حالت جدید سینمایی علاقه مند بودیم که جلوه بوکه را اضافه می کند و فوکوس را هوشمندانه بین سوژه ها تغییر می دهد.

با حالت جدید Photographic Styles برای عکس‌ها، به‌علاوه دوربین جلویی ۱۲ مگاپیکسلی f/2.2، چیزهای زیادی برای دوست‌داشتن در اینجا وجود دارد، فقط حیف است که لنز تله فوتو وجود نداشته باشد.

برای این کار باید یک مدل Pro – یا گوشی های یک شرکت دیگر را انتخاب کنید.

اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید با بهترین گوشی‌های سری A سامسونگ آشنا شوید.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی گلکسی اس 21 و اس 21 پلاس از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - گلکسی اس 21 و اس 21 اولترا
بهترین دوربین گوشی – گلکسی اس 21 و اس 21 اولترا

سامسونگ گلکسی اس 21 و گلکسی اس 21 پلاس پیکربندی دوربین متفاوتی با اس 21 اولترا دارند، از این رو این گوشی‌ها در لیست بهترین گوشی‌های دوربین ما در رتبه‌های پایین‌تری قرار می‌گیرند، اما هنوز هم تنظیمات بسیار چشمگیری در هر گوشی وجود دارد.

یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی f/1.8، یک دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی f/2.2 و یک تله فوتو 64 مگاپیکسلی f/2.0 وجود دارد که اساساً تنظیماتی را ایجاد می‌کند که اساساً مشابه سامسونگ گلکسی اس 20 است – اما دوربین‌های آن گوشی هنوز هم تحت تأثیر قرار می‌گیرند. (در اینجا پیشرفت های نرم افزاری وجود دارد.)

این پیشرفت‌ها شامل مواردی مانند حالت‌های جدید برای Single Take است.

این حالت به گوشی اجازه می دهد تا با استفاده از هر سه دوربین با فشار دادن یک دکمه، عکس ها و فیلم های مختلفی بگیرد و اکنون گزینه آهسته حرکتی را نیز در خود جای داده است.

در حال حاضر حالت Director’s View نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد همزمان با دوربین های جلو و عقب عکس بگیرید.

بنابراین، گزینه‌های بسیار بیشتری برای جعبه ابزار عکاس خود دارید، و به دور از ویژگی‌های جدید، تجربه دوربین اصلی همچنان عالی بود، از هر لنزی که استفاده می‌کنید.

اگرچه زوم اپتیکال هیبریدی 3 برابری با 10 برابر ارائه شده توسط سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا.

بهترین دوربین گوشی 2022: گوشی آیفون 12 پرو از نظر کیفیت دوربین

بهترین دوربین گوشی - آیفون 12 پرو
بهترین دوربین گوشی – آیفون 12 پرو

در نگاه اول دوربین‌های آیفون 12 پرو بسیار شبیه به دوربین‌های آیفون 12 پرو مکس به نظر می‌رسند و درست است که تفاوت چندانی با هم ندارند، اما آیفون 12 پرو مکس به لطف سنسور بزرگ‌تر دارای لبه است.

با این حال، آیفون 12 پرو بسیار نزدیک به مطابقت با آن و با قیمت پایین تر است.

دارای دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی f/1.6 با OIS، دوربین تله فوتو 12 مگاپیکسلی f/2.0 با OIS و زوم اپتیکال 2 برابر و دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی f/2.4 است.

مانند برادر بزرگ‌ترش، اسکنر LiDAR نیز دارد که می‌توان از آن برای تقویت تجربیات واقعیت افزوده و گرفتن عکس‌های پرتره در حالت شب استفاده کرد.

همانند آیفون 12 پرو مکس، متوجه شدیم که حالت شب به طور کلی در اینجا واقعاً چشمگیر است و به شما امکان می دهد از جایی که سایر گوشی ها مشکل دارند، عکس های روشن و دقیق بگیرید و می توانید از حالت شب با لنزهای اصلی و فوق عریض استفاده کنید.

دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی نیز عملکرد خوبی دارد و ویژگی‌های مفیدی مانند Dolby Vision برای فیلم‌برداری و Smart HDR 3 برای بهبود پردازش تصویر وجود دارد.

ما در مقاله‌ای دیگر از بهترین گوشی گیمینگ شیائومی صحبت کرده‌ایم، خوشحال می‌شویم از این مقاله هم بازدید کنید.

بهترین دوربین گوشی 2022 را چطور تست کردیم

ما همه گوشی‌های موجود در این لیست را به طور کامل بررسی کرده‌ایم و شامل آزمایش گسترده دوربین‌های آن‌ها می‌شود، بنابراین ما دقیقاً می‌دانیم عملکرد آنها چگونه است.

این به ما امکان می دهد فراتر از مشخصات نگاه کنیم و بر اساس عملکرد این تلفن های دوربین دار، رتبه بندی ایجاد کنیم.

ما همچنین قیمت، ارزش و ویژگی ها را هنگام تصمیم گیری در مورد رتبه بندی در نظر گرفته ایم.

هنگام خرید گوشی دوربین دار به چه نکاتی توجه کنم؟

هنگام انتخاب یک تلفن دوربین دار باید انواع عکسی را که می خواهید بگیرید در نظر بگیرید. اگر می خواهید از حیات وحش یا چیزهای دیگری عکاسی کنید که نمی توانید به راحتی به آنها نزدیک شوید، یک لنز تله فوتو ضروری است، در حالی که برای مناظر یک فوق عریض خوب دوست شماست. بررسی‌های ما را بررسی کنید تا ببینید دوربین‌های تلفن‌های همراه در عمل چگونه عمل می‌کنند، زیرا برخی از آنها بهتر از آنچه هستند صدا می‌کنند.

سوالات متداول

بهترین دوربین گوشی برای عکاسی پرتره کدام است؟

در بین تمام گوشی‌های موجود در لیست، دوربین گوشی آیفون 13 پرو و در تعقیب آن گلکسی اس 21 اولترا، می‌توانند بهترین تصاویر پرتره را ثبت کنند.

بهترین دوربین گوشی برای عکاسی در شب کدام است؟

در عکاسی شب هم این نماینده آیفون است که برنده می‌شود. در این لیست به ترتیب آیفون 13 پرو مکس و آیفون 13 پرو اپل بهترین عکس‌ها در شب را شکار می‌کنند.

بهترین دوربین گوشی برای عکاسی حرفه‌ای کدام است؟

در این مرحله این گلکسی اس 21 اولترا است که گوی سبقت را از نماینده آیفون می‌دزدد. اس 21 اولترا با توجه به امکانات متعددی که دارد، امکان ثبت تصاویر حرفه‌ای را آسان می‌کند. در تعقیب آن آیفون 13 پرو مکس در حال حرکت است که امسال با جشنواره‌ای از امکانات وارد بازار شده است.

بهترین دوربین گوشی برای فیلمبرداری کدام است؟

بهترین گوشی از نظر کیفیت فیلمبرداری، آیفون 13 پرو مکس است. امسال اپل از ویژگی حالت سینمایی رونمایی کرده است که به گفته خود اپل می‌توانید ویدئوهایی سینمایی برای دستگاه‌های پخش بزرگتر ضبط کنید.

بهترین دوربین گوشی برای گرفتن عکس سلفی

امسال جنگ بهترین گوشی از نظر دوربین بین سامسونگ و اپل است. این بارهم سامسونگ با گوشی گلکسی S21 Ultra موفق می‌شود اپل را شکست دهد.

از صفحات پربازدید ما دیدن فرمایید:

بهترین لپ تاپ

بهترین تبلت اپل

بررسی گوشی


حالا شما بگید…

ما در مقاله بهترین دوربین گوشی 2022 به شما برترین تلفن‌های هوشمند با قدرتمندترین دوربین‌ها را معرفی کردیم.

به نظر شما اپل لیاقت دارد در صدر این لیست قرار بگیرد؟

شما طرفدار دوربین کدام گوشی هستید؟

آیا این مقاله توانست به شما کمک کند؟

لطفا نظرات خود را با ما و سایر کاربران رایااستور در میان بگذارید.

مطالعه این مقاله توصیه می‌شود:  بهترین گوشی سامسونگ سری S
منبع
techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا