بهترین گوشی از نظر باتری 2023 [پاییز 1402]

دراین مقاله، بهترین گوشی‌های بازار از نظر طول‌عمر باتری را معرفی کرده‌ایم. این مقاله بصورت دوره‌ای آپدیت می‌شود.

بهترین گوشی از نظر باتری: درادامه سری مقالات راهنمای خرید بهترین موبایل، امروز قصد داریم بهترین تلفن‌ها ازنظر طول عمر باتری را معرفی کنیم. قصد خرید تلفن با طول عمر باتری بالا را دارید؟ تا انتهای مقاله بهترین گوشی از نظر باتری با رایااستور همراه باشید.

طول عمر باتری یکی از فاکتورهایی است که برای بسیاری از افراد از جمله افرادی که به‌دنبال گیم هستند، مهم است. دراین مقاله ما تلاش می‌کنیم تا تلفن‌هایی را معرفی کنیم که علاوه برکارایی بالا، طول‌عمر باتری طولانی نیز داشته باشند.

قبل از اینکه به‌سراغ معرفی بهترین گوشی از نظر باتری بریم، لازم‌است اشاره‌کنیم که‌ما برای اینکه یک‌مدل را بعنوان بهترین گوشی انتخاب کنیم، فاکتورهای مختلفی را در نظر می‌گیریم؛ مثل طراحی، سخت‌افزار و نرم‌افزار. گذشته از این موارد، اولویت ما معرفی محصولاتی‌است که همین‌الان در بازار موجود هستند و می‌توان آنها را خرید کرد؛ پس اگر مدلی مدنظر شماست ولی در لیست حضور ندارد، می‌تواند به‌این دلیل‌باشد که آن مدل در بازار موجود نبوده و ما نتوانستیه‌ایم آن را بررسی کنیم، یا اینکه موجود بوده ولی از دید ما نسبت به بقیه مدل‌ها ارزش پایین‌تری داشته و دلیلی برای معرفی نمی‌دیده‌ایم.

بهترین گوشی تا 13 میلیون

بهترین گوشی تا 12 میلیون

بهترین گوشی تا 9 میلیون

شارژ باتری آیفون

بهترین گوشی از نظر باتری کدام مدل است؟

تلفن‌های زیادی دربازار وجود دارند که می‌توانید آنها را بخرید، اما ما برای اینکه کار را برای شما راحت کنیم، فقط تعداد محدودی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم. درضمن مقاله راهنمای خرید بهترین گوشی از نظر باتری، بصورت منظم آپدیت می‌شود و همیشه مدل‌هایی درلیست قرار می‌گیرند که کارایی آنها از قیمتی که دارند، بیشتر باشد.

بهترین گوشی آیفون

بهترین گوشی شیائومی

بهترین گوشی سامسونگ

آیفون 15 پرو مکس

iPhone 15 Pro Max
iPhone 15 Pro Max

اولین دستگاهی که قصد داریم بعنوان بهترین گوشی از نظر باتری معرفی کنیم، iPhone 15 Pro Max اپل است.

اپل برای این مدل از یک باتری 4441 میلی‌آمپری استفاده کرده که نسبت‌به نسل قبلی خودش، افزایش داشته است. این مدل طول‌عمر خیلی خوبی دارد و در حالت استندبای می‌تواند تا 118 ساعت روشن بماند. برای مکالمه می‌توانید تا 25 ساعت، برای وبگردی می‌توانید تا 24 ساعت و برای تماشای ویدئو نیز می‌توانید تا 24 ساعت از تلفن استفاده کنید.

بهترین گوشی میان رده سامسونگ

بهترین گوشی میان رده شیائومی

بهترین گوشی میان رده

آیفون 14 پرو مکس

iPhone 14 Pro Max، بهترین گوشی ضد آب اپل
iPhone 14 Pro Max

اولین تلفنی که قصد داریم بعنوان بهترین گوشی از نظر باتری معرفی کنیم، iPhone 14 Pro Max است.

اپل ظرفیت باتری را دراین مدل نسبت‌به نسل‌های قبل افزایش داده و اکنون از باتری 4323 میلی‌آمپری در پرچمدار خود استفاده می‌کند. پرو مکس می‌تواند تا 121 ساعت در حالت آماده‌باش قرار بگیرد. این باتری همچنین به‌شما اجازه می‌دهد بیشتر از 27 ساعت مکالمه، نزدیک‌به 24 ساعت وبگردی و نزدیک به 25 ساعت ویدئو تماشا کنید.

شارژ اولیه باتری سامسونگ

کد تست سالم بودن باتری سامسونگ

شارژ اولیه گوشی شیائومی

گلکسی S23 اولترا

Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23 Ultra

تلفن بعدی که قصد داریم در لیست بهترین گوشی از نظر باتری قرار دهیم، Galaxy S23 Ultra است.

جدیدترین پرچمدار سامسونگ به یک باتری 5000 میلی‌آمپری مجهز است که طول‌عمر طولانی دارد. گلکسی S23 اولترا در حالت آماده‌باش، می‌تواند تا 126 ساعت روشن بماند. این تلفن همچنین به‌شما اجازه می‌دهد بیشتر از 29 ساعت مکالمه، بیشتر از 21 ساعت وبگردی و نزدیک به 24 ساعت ویدئو تماشا کنید. باتری 5000 میلی‌آمپری از شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می‌کند که قادر است %65 از ظرفیت باتری را در نیم ساعت تکمیل کند.

بهترین گوشی تا 8 میلیون

بهترین گوشی تا 7 میلیون

بهترین گوشی تا 4 میلیون

پوکو F5

Poco F5
Poco F5

موبایل بعدی که در لیست بهترین گوشی از نظر باتری ما قرار می‌گیرد، Poco F5 است.

این مدل توسط یک باتری 5000 میلی‌آمپری تغذیه می‌شود که از شارژ سریع 67 وات نیز پشتیبانی می‌کند. تلفن درحالت آماده‌باش، تا 118 ساعت روشن می‌ماند. باتری تلفن به‌شما اجازه می‌دهد بیشتر از 29 ساعت مکالمه، نزدیک به 16 ساعت وبگردی و بیشتر از 20 ساعت فیلم تماشا کنید. شارژر 67 واتی تلفن قادر است در نیم‌ساعت، %83 از ظرفیت باتری را تکمیل کند. برای شارژ کامل تلفن به 47 دقیقه زمان نیاز است.

بهترین گوشی گیمینگ تا 20 میلیون

بهترین گوشی وان پلاس

بهترین گوشی ریلمی

شیائومی 12T پرو

Xiaomi 12T Pro، بهترین گوشی از نظر قدرت پردازنده
Xiaomi 12T Pro

تلفن دیگری که قصد داریم بعنوان بهترین گوشی از نظر باتری معرفی کنیم، Xiaomi 12T Pro است.

شیائومی دراین مدل از یک باتری 5000 میلی‌آمپری استفاده کرده است. تلفن درحالت استندبای می‌تواند تا 91 ساعت روشن بماند و خاموش نشود. این باتری همچنین به‌شما اجازه می‌دهد بیشتر از 26 ساعت مکالمه، بیشتر از 11 ساعت وبگردی و 17 ساعت ویدئو تماشا کنید. 12T پرو از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می‌کند که قادر است در 19 دقیقه، کل ظرفیت باتری را تکمیل کند.

قیمت گوشی آیفون

قیمت گوشی سامسونگ

قیمت گوشی شیائومی

قیمت گوشی وان پلاس

به نظر شما بهترین گوشی از نظر باتری کدام مدل است؟لطفاً نظرات و تجربیات خودتان را باما و سایر کاربران رایااستور درمیان بگذارید.

سوالات متداول

بهترین گوشی ازنظر باتری کدام مدل است؟

باتری گلکسی S23 اولترا طول‌عمر بیشتری دارد.

کدام تلفن سریع‌تر شارژ می‌شود؟

شیائومی 12T پرو از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می‌کند و قادر از در 19 دقیقه کل ظرفیت باتری را تکمیل کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (2)