واتس‌اپ عناصر رابط‌کاربری Material You را به برنامه اندروید می‌آورد

یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های دنیا، واتس‌اپ است. این پیام‌رسان در روزهای آینده ویژگی‌های…

یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های دنیا، واتس‌اپ است. این پیام‌رسان در روزهای آینده ویژگی‌های جدید دریافت خواهد کرد. چندهفته پیش گزارشی منتشر شد مبنی‌براینکه واتس‌اپ درحال کار بر روی طراحی جدید برای منوی زمینه است. بعداز چندروز پیش‌گزارشی آمد که واتس‌اپ به‌زودی اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش را به گوشی‌های اندرویدی خواهد آورد.

اکنون واتس‌اپ آماده است تا زیباتر شود. طبق آخرین گزارش، واتس‌اپ بالاخره ضامن Material You Design را دریافت می‌کند. واتساپ یکی از برنامه‌هایی است که فاقد عناصر برجسته Material You Design است و خوشبختانه قراراست به Material You Design مجهز شود.

هنوز آزمایش‌کنندگان بتا نیز به Material You Design دسترسی ندارند

باتوجه به‌گزارش WABetaInfo، آخرین نسخه بتای اندروید نسخه 2.23.10.6 جابجایی Material You Design به واتساپ را نشان می‌دهد. ضامن Material You Design می‌تواند این پیام‌رسان را مدرن‌تر و جذاب‌تر کند.درنظر داشته باشید که این ویژگی هنوز برای آزمایش‌کنندگان بتا نیز در دسترس نیست و در آپدیت‌های آینده ظاهر خواهد شد.

Material You Design

هنگامی که کلید خاموش است، سوئیچ یک نشانگر و طرح کلی خاکستری روشن را نشان می‌دهد. از سوی دیگر، هنگامی که کلید روشن است، طرح کلی ناپدید می‌شود و ضامن با رنگ سبز (امضای WhatsApp) پر می‌شود، درحالی‌که خود ضامن خاکستری تیره می‌شود. اگر حالت نور را روشن کرده باشید، ممکن است متفاوت باشد. تأکید کنیم، ضامن جدید برای واتس‌اپ در‌حال‌حاضر برای هیچ‌کس در دسترس نیست، اما درآینده با یک به‌روزرسانی عرضه خواهد شد.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید