تخفیف %19 خرید پاوربانک راوپاور مدل RP-PB208 با ظرفیت 20000 میلی‌آمپر [محدود]

پاوربانک راوپاور مدل RP-PB208 را با 470 هزارتومان تخفیف خرید کنید. درنظر داشته باشید زمان این تخفیف، محدود است.

فروشگاه اینترنتی دیجیکالا، فقط امروز شارژر همراه راوپاور مدل RP-PB208 با ظرفیت 20000 میلی‌آمپری را با %19 تخفیف عرضه می‌کند. این شارژر همراه 2 میلیون و 459 هزارتومان قیمت دارد که دیجیکالا آن‌را امروز استثناً با قیمت 1 میلیون و 990 هزارتومان به‌فروش می‌رساند. اگر امروز این پاوربانک را خرید کنید، 470 هزارتومان سود خواهید کرد.

پاوربانک راوپاور مدل RP-PB208 وزن کمی دارد و توسط چراغ LED میزان شارژ را نمایش می‌دهد. ظرفیت اسمی پاوربانک، 20000 میلی‌آمپر است اما محدوده واقعی ظرفیت آن بین 17000 تا 25000 میلی‌آمپر متغیر است.

این شارژر همراه دارای قابلیت محافظت در برابر ولتاژ و جریان بیش از حد است و از فناوری شارژ سریع PD نیز پشتیبانی می‌کند. پاوربانک راوپاور همزمان می‌تواند چهار دستگاه را شارژ کند و برای انواع موبایل و تبلت مناسب است.

اگر به‌سراغ یک شارژر همراه قدرتمند و قابل اعتماد می‌گردید که در سفرها و موقعیت‌های خاص به داد شما برسد، خرید شارژر همراه راوپاور مدل RP-PB208 را به‌شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکته: تمامی اخبار مربوط‌به بخش تکنولوژی قسمت پیشنهاد روز، مربوط به محصولاتی هستن که بصورت روزانه تخفیف خوردن و تخفیف‌های اونا دائمی نیست. پس اگه میخواید از آخرین تخفیف‌های سایت‌های بزرگ آگاه بشید، این صفحه رو ذخیره کنید تا هر روز اون رو چک کنید و آخرین تخفیف‌ها رو مشاهده کنید.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید