عرضه خودرو هایما در بورس کالا تمدید شد؟

شرکت ایران خودرو اعلام کرده که با توجه به میزان استقبال از هایما در بورس کالا، احتمالا هفته آینده عرضه این خودرو بیشتر شود.

به گزارش رایااستور، امروز تابلوی معاملات بورس کالا پر رونق است و قرار است سه خودروی هایما محصول ایران خودرو، لاماری ایما محصول آرین پارس موتور و خودروی T۵ اتوماتیک محصول فرداموتور در بورس عرضه شود.

بر اساس اعلام بورس کالا، ایران‌خودرو ۲۰۰۰ دستگاه هایما S۷ را روز امروز بهمن با قیمت پایه ۷۴۳ میلیون تومان در بورس کالا عرضه خواهد کرد. زمان تحویل این خودروها ۲۰ اردیبهشت سال آینده است و 50 درصد قیمت محصول نیز به عنوان پیش پرداخت تعیین شده است.

نکته مهم اینجاست که این خودروها در رنگ سفید عرضه می‌شوند اما به درخواست خریدار، امکان تغییر رنگ به مشکی متالیک آبنوس و خاکستری متالیک وجود دارد.

عرضه هایما در بورس

شرکت ایران خودرو اعلام کرد: با توجه به پیش‌بینی استقبال متقاضیان از عرضه 2 هزار دستگاه خودرو هایما S7 طی امروز، تلاش می‌شود تا هفته آینده شرایط عرضه‌های بیشتر مهیا شده و در عین حال این عرضه‌ها متناسب با روند تولید این محصول تداوم خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، خودروهای هایما S7 با قیمت ۷۴۳ میلیون تومان و به صورت ۵۰ درصد پیش پرداخت در بورس کالا عرضه می شود و موعد تحویل آن نیز با احتساب تعطیلات نوروز، ۱۰۵ روزه است.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید