قیمت سکه و طلا امروز سه‌شنبه 4 بهمن 1401 | افت قیمت سکه امامی!

امروز سه‌شنبه 4 بهمن 1401 قیمت سکه به دنبال کاهش قیمت دلار در مسیری نزولی قرار گرفته است. طلا نیز همسو با سکه اکنون بر مدار کاهشی است.

قیمت سکه و طلا امروز سه‌شنبه 4 بهمن 1401 | افت قیمت سکه امامی!

قیمت سکه و طلا امروز سه‌شنبه 4 بهمن 1401 | افت قیمت سکه امامی!

به گزارش رایااستور، امروز قیمت‌ها در بازار طلا و سکه روندی نزولی داشته است. قیمت هر گرم طلای 18 عیار در لحظه تنظیم این گزارش به دو میلیون و 80 هزار و 300 تومان رسیده است. قیمت طلا امروز نسبت به روز گذشته کاهش داشته و همچنان نیز نزول را تجربه می‌کند.

قیمت سکه و طلا امروز سه‌شنبه 4 بهمن 1401 | افت قیمت سکه امامی!

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی هم امروز با افت مواجه بوده است. قیمت این نوع سکه در حال حاضر به 24 میلیون تومان رسیده است. این نوع سکه روی قیمت 24 میلیون و 299 هزار تومان بازگشایی شده بود. گفتنی است حباب این نوع سکه در حال حاضر سه میلیون و 583 هزار تومان است که نسبت به روزهای اخیر روندی کاهشی را طی کرده است.

قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی در حال حاضر 22 میلیون و 705 هزار تومان است. قیمت این نوع سکه نیز مانند سکه امامی کاهشی است. قیمت بازگشایی این نوع سکه 22 میلیون و 895 هزار تومان بوده است. در حال حاضر حباب سکه بهار آزادی به دو میلیون و 321 هزار تومان رسیده است.

قیمت نیم سکه

قیمت نیم سکه نیز امروز نسبت به نرخ بازگشایی و آخرین نرخ روز گذشته تغییر قیمتی نداشه است و اکنون در سطح 14 میلیون و 500 هزار تومان معامله می‌شود. گفتنی است حباب نیم سکه اکنون به 4 میلیون و 70 هزار تومان رسیده است.

قیمت ربع سکه

امروز قیمت ربع سکه هم در مسیر نزولی گام برمی‌دارد و در حالی که تا مرز 10 میلیون تومان هم رشد داشته اکنون 9 میلیون و 400 هزار تومان قیمت خورده است. اکنون حباب ربع سکه به 4 میلیون و 204 هزار تومان رسیده است.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی امروز در مقایسه با نرخ روز گذشته با 100 هزار تومان افزایش قیمت خورده است و اکنون پنج میلیون و 100 هزار تومان معامله می‌شود. همچنین این سکه کوچک دو میلیون و 594 هزار تومان برآورد شده است.

قیمت سکه تا چند روز گذشته به کانال 25 میلیون تومانی نیز رسید، اما اکنون با کاهش دوباره قیمت دلار در بازار موازی، قیمت فلز ارزشمند به همراه طلا روندی کاهشی را تجربه می‌کند و مجددا وارد کانال 24 میلیون تومانی شده است.

البته برخی روند کاهشی قیمت و حباب سکه را ناشی از عرضه ربع سکه در بورس کالا و افزایش عرضه در بازار می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

خروج از نسخه موبایل