پیکاپ جدید چینی کاوایی در راه ایران

یک شرکت داخلی قصد دارد تا بزودی پیکاپ جدیدی از برند Kawei را رونمایی کرده و خود را صاحب نماینده در کلاس خودروهای پیکاپ در ایران کند. این پیکاپ چینی قرار است تا با نام راین رپچر پا به جاده‌های ایران بگذارد. این شرکت قصد دارد تا این خودرو را با قیمتی رقابتی نسبت به دیگر رقبای خود به بازار عرضه کرده و سهم فروش قابل قبولی را از آن خود کند.

به گزارش رایااستور، برند Kawei یک برند نسبتا تازه تاسیس چینی بوده که فعالیت خود را از سال 1992 با تولید خودروهای کار و تجاری و قطعات خودرو آغاز کرد. در کنار تولید این محصولات، کاوایی اقدام به تولید چند خودرو نیز کرد که از جمله آنها می‌توان به پیکاپ K150 GT اشاره کرد. پیکاپی که محصول بعدی این شرکت در ایران است.

مشخصات فنی راین رپچر

پیکاپ راین در بازار پیکاپ‌ها مجهز به یک پیشرانه 2 لیتری 4 سیلندر توروبوشارژ بوده که توانایی تولید 175 اسب بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور را دارد. این قدرت نیز از طریق یک جعبه دنده 6 سرعته دستی به صورت پیش‌فرض به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. از نظر ابعاد پیکاپ راین دارای طول 556، عرض آن 189 و ارتفاعش 176 سانتی متر بوده و فاصله بین دو محور آن 3 و نیم متر و طول فضای بار هم 180 سانتی متر است. وزن مدل‌های مختلف این پیکاپ نیز بین 1880 تا 2150 کیلوگرم اعلام شده است.

زمان عرضه و قیمت

هنوز اطلاعاتی از زمان عرضه این پیکاپ اعلام نشده و همچنین قیمت آن نیز مشخص نیست. اما با توجه به سیاست‌های این شرکت نسبت به عرضه محصولات خود به احتمال زیاد این شرکت لقب ارزان‌ترین پیکاپ دو دیفرانسیل کشور را به رپچر داده و آن‌را نسبت به رقبای هم کلاسش با قیمتی پپایین‌تر به بازار عرضه خواهد کرد.

خبرهای بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید