اخبار فناوریاخبار موبایل

اپل ویژگی سیری را روشن کرده است تا کاربران بتوانند یک برنامه موسیقی انتخاب کنند

0
اپل ویژگی سیری را روشن کرده است تا کاربران بتوانند یک برنامه موسیقی انتخاب کنند

ویژگی سیری (Siri) اپل : در اوایل ماه جاری بود که یک ویژگی جدید در نسخه بتا IOS 14.5 کشف شد . این ویژگی ظاهرا به کابران اجازه می دهد که یک برنامه شخص ثالث موسیقی یا پادکست را بعنوان پیش فرض برای دستورات صوتی سیری تنظیم کنند . در حالت کلی مشخص نیست که چگونه کار می کند و همیشه از کابر سوال نمی پرسد که کدام برنامه صدا را باز کند ، همچنین منویی وجود ندارد که به شما اجازه دهد بصورت دستی ، برنامه را اجرا کند . در ادامه خبر فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به گزارش GSMArena ، اپل برای روشن کردن عملکرد و هدف این ویژگی با TechCrunch تماس گرفت تا توضیح این ویژگی چیست و هدف آن تنظیم برنامه صوتی پیش فرض برای Siri نبود . اپل تایید کرده است که در IOS هیچ تنظیماتی وجود ندارد که کاربران بتوانند ، یک سرویس موسیقی را بصورت پیش فرض تعریف کنند . اپل در ادامه توضیح داده است که این یک دستورالعمل برای انتخاب یک برنامه موسیقی برای سیری می باشد تا یاد بگیرد که از کدام برنامه ها برای گوش دادن به کدام محتوا ها استفاده کند . شاید کاربران دوست داشته باشند برای شنیدن آهنگ ها از YouTube Music استفاده کنند در حالیکه بخواهند برای گوش دادن به پادکست ها از Google Podcaste استفاده کنند . براساس این ویژگی ، Siri تنظیمات کاربر را بر اساس نحوه گوش دادن به محتوا درک کرده و تنظیم می کند . این ویژگی به سیری (Siri) کمک می کند تا در انتخاب برنامه مناسب برای شرایط مناسب ، بهتر عمل کند . طبق گفته TechCrunch تمام این پردازش ها در دستگاه انجام می شود .

بیشتر بخوانید :   اپل IOS 14.7 را با پشتیبانی از بسته باتری مگ سیف منتشر کرد !

اینکه تنظیمات خاصی برای انتخاب یک برنامه پیش فرض موسیقی در Siri تعبیه نشده است یک اقدام هوشمندانه میباشد که باعث هوشمند شدن سیری شده است . با این ویژگی بدون اینکه کاربر بخواهد در بین منوها جستجو کند ، Siri برنامه مناسب با نوع موسیقی را اجرا می کند .

سامسونگ گلکسی A82 5G با اسنپدراگون 855+ اعلام می شود

مقاله قبلی

سامسونگ گلکسی S10 لایت بسته امنیتی One UI 3.1 را در مارس دریافت می کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در اخبار فناوری