اخبار فناوریاخبار موبایل

گوشی ال جی V60 ThinQ 5G UW شرکت Verizon به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کند

0
گوشی ال جی V60 ThinQ 5G UW شرکت Verizon به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کند

گوشی ال جی LG V60 ThinQ 5G UW : همیشه هستند شرکت هایی که در به روزرسانی بسیار خوب عمل می کنند و همیشه شرکت هایی هم هستند که در این زمینه بسیار بد عمل می کنند . شرکت ال جی بعد از همه آنها قرار میگیرد . این شرکت کره ای فقط به روزرسانی اندروید 11 را برای مدل Velvet منتشر کرده بود اما آن هم فقط برای مدل های کره جنوبی . در ادامه با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به گزارش جی اس ام آرنا ، امروز ال جی مرحله دوم عرضه اندروید 11 را آغاز کرده است و آن هم فقط برای گوشی LG V60 ThinQ 5G UW شرکت Verizon . این اولین به روزرسانی برای گوشی ال جی در ایالات متحده میباشد با توجه به اینکه نیمی از سال پس از انتشار نسخه 11 اندروید توسط گوگل گذشته است .

از همه اینها گذشته ، شرکت وریزون اطلاعات مربوط به به روزرسانی خود را منتشر کرده است . عرضه نسخه اندروید 11 در کنار بسته امنیتی ژانویه 2021 . نسخه جدید اندروید در گوشی وریزون به شماره مدل V600VM20a میباشد  که امکانات زیادی از قبیل : تغییرات در مکالمات ، تغییرات در رابط کاربری دوربین ، آیکون های جدید ، تنطیمات سریع ، حالت کانونی ، حالت خواب ، جابجایی پنل کنترل صدا از بالا به سمت چپ را دریافت کرده است . طبق معمول ، احتمالا چند روز طول می کشد تا تمام گوشی های ال جی V60 ThinQ 5G UW ، اعلان به روزرسانی را دریافت کنند .

بیشتر بخوانید :   سامسونگ گلکسی Z Fold2 5G به روزرسانی One UI 3.1 را دریافت می کند

 

گلکسی فولد هم از به روزرسانی One UI 3.1 استفاده می کند

مقاله قبلی

سامسونگ گلکسی Z Fold2 5G به روزرسانی One UI 3.1 را دریافت می کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در اخبار فناوری