اخبار فناوری

پیدا کردن اپل واچ سری 7 هنگام راه اندازی سخت خواهد بود

0
پیدا کردن اپل واچ سری 7 هنگام راه اندازی سخت خواهد بود

طبق گزارشی که Appleinsider منتشر کرده است ، اپل ممکن است نتواند تمام نسخه های اپل واچ سری 7 را به موقع ارسال کند ؛ چراکه مشکلات تولید بطور احتمالی انتشار برخی یا همه مدل ها ا به تعویق می اندازد . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

پیش‌بینی ها بر این است که اپل در رویداد پاییزی از اپل واچ های سری 7 خود رونمایی کند و این احتمال هم داده می شود که اپل واچ سری 7 با آیفون 13 ، معرفی شوند . اکنون خبر جدیدی مبنی بر اینکه اپل واچ ممکن است به موقع عرضه نشود ، منتشر شده است .

با توجه به خبرنامه مارک گورمن برای بلومبرگ ، ادعا می شود که مشکلات تولید ، ناشی از استفاده از صفحه نمایش جدید است . شایعات قبلی ادعا می کردند که تاخیر در خط تولید ، ناشی از استفاده از یک طرح پیچیده جدید است .

شایعات و گزارش قبلی همچنین به معرفی نمایشگر بزرگتر اپل با 16 درصد پیکسل بیشتر نسبت به مدلهای قلبی ، اشاره داشتند . با توجه به تغییرات صفحه نمایش و طراحی ، به نظر می رسد که اپل نیز برای افزایش اندازه کلی ، از انواع 40 و 44 میلیمتری و نسخه های 41 و 45 میلیمتری استفاده می کند .

گورمن همچنین ادامه می دهد که مشکلات مربوط به خط تولید اپل یکی از این نتایج را به همراه خواهد داشت ؛ یا اعلام مدل‌‌ها تا زمانی که مشکلات برطرف نشوند به تعویق می افتند ، یا اپل مدل ها را به موقع و در مقادیر کم عرضه می کند و یا اپل مدل‌ها را به موقع معرفی می کند اما فروش را به تعویض می اندازد .

بیشتر بخوانید :   گلکسی فولد هم از به روزرسانی One UI 3.1 استفاده می کند

گورمن همچنین معتقد است که در ماه سپتامبر اطلاعیه ای منتشر می شود مبنی بر عرضه محدود سهام برای برخی از مدلها و تاخیری برای برخی دیگر از مدل ها .

نظر شما چیست ، آیا اپل واچ‌ها سر موقع معرفی و عرضه می شوند ؟

 

منبع : Appleinsider

تلفن گلکسی A12 ناچو را با 115 هزار تومان تخفیف خرید کنید

مقاله قبلی

مقایسه آیفون 12 و گلکسی A52 سامسونگ – تست سرعت و دوربین

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری