اخبار فناوری

اعلامیه شیائومی در ایالات متحده آمریکا

0
اعلامیه شیائومی در ایالات متحده آمریکا

شیائومی : در روز های ابتدایی سال جاری میلادی ، وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا ، به دلیل متهم ساختن ” یک شرکت نظامی کمونیست در چین ” شرکت شیائومی را تحریم کرد ؛ اقدامی که در روزهای آخر دوره ترامپ صورت گرفت . اقدام مانع از سرمایه گذاری شرکت های آمریکایی در شیائومی شد و طبیعتا نگرانی هایی را ایجاد کرد که شاید اقدامات شدیدتری نظیر ممنوعیت های هواوی اعمال شود . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

به گزارش GSMArena ، دادگاهی در ناحیه کلمبیا حکم مقدماتی را به نفع شیائومی صادر کرد که به موجب آن محدودیت های سرمایه گذاری برای شرکت های آمریکایی لغو می شود . قاضی منطقه ایالات متحده آمریکا ، شک و تردید خود در مورد اینکه شرکت های غیرنظامی مانند شیائومی برای امنیت ملی آمریکا تهدید محسوب می شوند یا خیر را ابراز داشت و همچنین اظهار داشت که هیچ مدرکی مبنی بر اشتراک گذاری اطلاعات شیائومی با دولت چین وجود ندارد .

در بیانیه ای مطبوعاتی ، شیائومی اعلام کرد که همچنان درخواست حذف نام ” شرکت نظامی کمونیست چین” را دارد . شیائومی همچنین بار دیگر تعهد خود برای همکاری با شرکای جهانی برای کمک به ارائه فناوری ابتکاری خود را به کاربران سراسر جهان تکرار کرد .

متن اعلانیه شیائومی در توییتر :

اعلامیه شیائومی

در انتها از شما دعوت می کنیم از صفحه بررسی موبایل ما بازدید نمایید .

بیشتر بخوانید :   گلکسی A32 سامسونگ در 5 مارس در هند راه اندازی می شود

HTC Wildfire E3 با دوربین چهارگانه و باتری 4000 میلی آمپری رسمی شد

مقاله قبلی

سونی اکسپریا پرو با بزرگترین محفظه خنک کننده

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری