باتری سامسونگ

156 کالا

خرید باتری سامسونگ اصل

باتری سامسونگ: اگر قصد خرید بهترین و قویترین باتری اورجینال سامسونگ دارید و برایتان مهم است که باطری مدنظرتان عمر زیادی داشته باشد و از سلامت لازم برخوردارد باشد؛ فروشگاه اینترنتی رایااستور بهترین مرکز فروش باطری موبایل گوشی Samsung با قیمت مناسب در سراسر کشور می باشد.

طول عمر باتری و سلامت باتری سامسونگ یکی از مهم ترین مواردی است که مورد توجه خریداران قرار می گیرد . زمانی گوشی شما می تواند مدت زمان زیادی برای شما کار کند ، که از باتری خوب و اصل برخوردار باشد ، باتری های تقلبی می تواند تا حدود زیادی طول عمر باتری و همچنین گوشی شما را کاهش دهند . وقتی در مورد طول عمر باطری صحبت می کنیم ، منظورمان عملکرد باتری گوشی است .

گوشی های Samsung جزء بهترین گوشی ها و پرطرفدارترین گوشی ها هستند . این گوشی ها ممکن است طی سال هایی که مورد استفاده قرار می گیرند ، ظرفیت و عمر باتری آن ها کاهش پیدا کند که در این مواقع نیاز به یک باطری اصل و اورجینال دارد . اگر می خواهید باتری گوشی سامسونگ خود را تعویض کنید ، بهتر است آن را از یک جای معتبر خریداری کنید . تشخیص اصل بودن باتری سامسونگ در نحوه کارکرد و عملکرد گوشی شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت .

بهترین باتری سامسونگ

باطری یکی از اصلی ترین بخش سخت افزاری گوشی می باشد . نوع باتری می تواند در عملکرد آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . این که شما چه نوع باتری را برای گوشی خود انتخاب می کنید و یا گوشی خود را با چه مدلی از باتری سفارش می دهید ، می تواند روی طول عمر گوشی شما تاثیر داشته باشد . باتری های سامسونگ دارای انواع مختلفی هستند این باتری ها دارای موارد زیر می باشند :

  • باتری نیکل
  • باتری لیتیوم یونی
  • باتری لیتیوم پلیمری

این باتری ها نمونه ای از بهترین باتری های سامسونگ هستند که هر یک از آن ها به صورت اصل و تقلبی وارد بازار می شوند . شما می توانید با در نظر گرفتن مواردی به اصل بودن این باتری ها پی ببرید ، وظیفه اصلی باتری ذخیره و تولید انرژی برای گوشی گلگسی می باشد . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی رایا استور از اصل ، اورجینال بودن باتری سامسونگ خود اطمینان کافی را داشته باشید .

باتری گوشی سامسونگ چند ولت است

یکی از مهم ترین مواردی که می توان از روی آن باتری گوشی سامسونگ را مشخص کرد ، ولت یا ولتاژ است . میزان ولت و یا همان ولتاژ یعنی مقدار الکتریسیته ای که جریان دارد . جریان الکتریکی در انواع گوشی های Samsung با یک دیگر متفاوت است و ما نمی توانیم بگوییم که آن ها از قانون خاصی پیروی می کنند .

با در نظر گرفتن این که گوشی سامسونگ چه میزان توان دارد ، برای آن شارژر مخصوص را طراحی و تولید می کنند . گزینه ای به نام Out Put روی شارژ ها وجود دارد که شما می توانید با در نظر گرفتن مقدار این گزینه به میزان ولتاژ گوشی گلگسی خود پی ببرید . پس هر گوشی با توجه به نوع مدلی که دارد ، دارای ولت متفاوتی است .

روش کالیبره باتری گوشی سامسونگ

زود خالی شدن باتری موبایل یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که مردم با آن همراه هستند . گاهی اوقات زود تمام شدن باطری می تواند به دلیل قوی نبودن باطری ، تقلبی بودن آن باشد . همان طور که گفتیم ، عمر باتری یکی از مهم ترین مواردی است که در هنگام خرید گوشی گلگسی مورد توجه مشتری قرار می گیرد . هرچه باتری فابریک و قوی تر باشد می تواند تاثیر بسیار زیادی روی سلامت باتری داشته باشد و طول عمر باتری را افزایش می دهد . برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به مقاله “دلایل خالی کردن سریع باتری سامسونگ” مراجعه کنید .

زود خالی شدن باتری گوشی می تواند دلایلی زیادی داشته باشد . یکی از بهترین روش هایی که می توانیم با استفاده از آن این مشکل را برطرف کنیم ، کالیبره کردن گوشی می باشد . با کالیبره کردن درواقع ما به باطری شوک وارد کرده ایم و می توانیم طول عمر آن را تا حدودی بالا ببریم . کالیبره کردن گوشی برای افزایش طول عمر باتری و سلامت باتری ، به دو دوش انجام می شود ، برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به مقاله “چگونه باتری سامسونگ را کالیبره کنیم” مراجعه کنید .

قیمت باتری گوشی سامسونگ

فروشگاه های زیادی هستن که به صورت اینترنتی محصولات جانبی موبایل را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند . فروشگاه اینترنتی رایا استور یکی از فروشگاه هایی است که در این زمینه بهترین محصولات و امکانات را در اختیار مردم قرار داده است . اگر قصد خرید باتری موبایل را دارید ، می توانید برای خرید باطری اصل ، اورجینال و فابریک به این فروشگاه مراجعه کنید و بهترین باطری گوشی سامسونگ را به صورت آنلاین سفارش و خریداری کنید .

با توجه به این که فروشگاه رایا استور محصولات خود را به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ، بهترین و مناسب ترین قیمت را برای آن ها در نظر گرفته است . شما می توانید برای خرید باطری اصل گوشی سامسونگ به این فروشگاه مراجعه کنید و خرید خود را ر هرکجا هستید به صورت 24 ساعته ثبت کنید .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها