باتری ال جی

105 کالا

خرید باتری ال جی اصل

حتما تا به الان در مورد باتری های ال جی چیز های زیادی شنیده اید، همان طور که  می دانید، گوشی های ال جی و تمام گوشی هایی که تا به الان وارد بازار شده اند دارای ظرفیت مخصوصی برای گوشی های خود هستند. این ظرفیت باتری می تواند نشان دهنده عمر باتری باشد.

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید گوشی ال جی مورد اهمیت می باشد، باطری آن می باشد. توجه داشته باشید که باطری یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری گوشی می باشد که می تواند تمام انرژی مصرفی گوشی شما را ذخیره کند. باتری ها در همان سال های اول خیلی خوب کار می کنند، اما بعد از مدتی به دلایل متنوعی می توانند از کار بیفتند و یا این که عملکرد پایین تری داشته باشند.

یکی از مهم ترین مواردی که به خرید باتری اصل ال جی منجر می شود، خراب شدن باطری می باشد، با توجه به این که گوشی با باطری کار می کند و جزء اصلی به حساب می آید، بهتر است باتری که برای گوشی ال جی خود انتخاب می کنیم، کاملا اصل، اورجینال باشد. قبل از این که بخواهید باتری خراب گوشی خود را تعویض کنید، باید یک مراکز خرید معتبر پیدا کنید، که ما به شما رایا استور را پیشنهاد می کنیم.

بهترین باتری ال جی

همان طور که می دانید گوشی های LG تا به الان جزء پر فروش ترین و پر طرفدارترین گوشی های هوشمند بوده اند که به وسیله شرکت ال جی تولید شده اند. شرکت ال جی تا به الان توانسته است بهترین امکانات و قابلیت ها را برای گوشی های هوشمند خود در نظر بگیرد به طوری که بتواند محبوبیت خود را در بین کاربران خود تا حد زیادی افزایش دهد.

توجه داشته باشید که باتری گوشی ال جی دارای تنوع بسیار زیادی می باشد، شما اگر می خواهید باطری گوشی خود را تعویض کنید، باید متناسب با آن برایش باتری انتخاب کنید، باتری ها با توجه به مدل گوشی های ال جی در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند ولی به طور کلی می توانیم بگوییم که باتری ها به دو صورت باتری لیتیوم یونی و باتری لیتیوم پلیمری در بازار وجود دارند که هر کدام با توجه به مزیت هایی که دارند می توانند فروش خوبی داشته باشند.

باتری ال جی چند سال عمر می کند؟

یکی از مهم ترین معیار هایی که کاربران برای خرید گوشی LG در نظر می گیرند، عمر باتری و سلامت باتری می باشد، این موارد می تواند در افزایش طول عمر گوشی هم تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، ما به طور کلی نمی توانیم تعیین کنیم که یک باتری چند سال عمر مفید خواهد داشت، چرا که تمام آن بستگی به نوع استفاده ای دارد که شما از گوشی می کنید.

اگر می خواهید مدت زمان زیادی را از گوشی خودتان استفاده کنید، بهتر است برای افزایش عمر باتری ال جی یک سری روش ها و راهکار هایی را امتحان کنید، شما می توانید با اعمال این روز ها روی گوشی به مراتب عمر گوشی خودتان را افزایش دهید و سال های بیشتری از آن استفاده کنید.

یکی از مهم ترین و ساده ترین روش هایی که می تواند به افزایش عمر باطری و سلامت باتری شما کمک کند، این است که برنامه های اضافی را از روی گوشی خودتان حذف کنید و یا این که برنامه های غیر ضروری را غیر فعال کنید، علاوه بر آن می توانید در مواقعی که از گوشی استفاده نمی کنید، گوشی خود را در حال پرواز قرار دهید که این روش یکی از موثر ترین راهکار ها می باشد.

کالیبره کردن باتری موبایل LG

حتما تا به الان در مورد کالیبره کردن چیز هایی شنیده اید، این روش یکی از ساده ترین روش هایی است که می تواند روی افزایش عمر باتری ال جی تاثیر داشته باشد، البته فراموش نکنید که این روش برای تمامی گوشی ها در تمام برند ها قابل استفاده است. در برخی از مواقع ما با زود خالی شدن باتری و سریع خالی شدن شارژ گوشی ال جی مواجه می شویم.

در این مواقع می توانیم از راهکار هایی استفاده کنیم که باتری زود خالی نشود. علت زود خالی شدن باتری گوشی ال جی می تواند خیلی گسترده باشد. ولی اگر بخواهیم به مهم ترین آن اشاره کنیم این است که باتری خراب شده و قدرت خود را از دست داده است و شما باید باتری فابریک و اصل خریداری کنید.

قبل از این که بخواهید به تعویض و خرید باتری فکر کنید، بهتر است یک بار به ریست باتری فکر کنید، ریست کردن باتری می تواند روی عدم زود خالی شدن باطری گوشی ال جی تاثیر داشته باشد، ریست باتری و یا کالیبره کردن یکی از روش های ساده ای است که همه می توانند از آن استفاده کنند.

گاهی اوقات ممکن است شما گوشی خود را به شارژ متصل کرده باشید و گوشی 100 درصد شارژ شده باشد، زمانی که از آن استفاده می کنید متوجه می شوید که زود تر از آن چه که باید خالی شد و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید، در این مواقع معمولا باتری به کالیبره شده احتیاج دارد تا بتواند میزان دقیق شارژ شدن گوشی را به شما نمایش دهد. ممکن است گوشی شما 100 درصد نمایش دهد در حالی که فقط 80 درصد شارژ شده است.

قیمت باطری گوشی ال جی

همان طور که گفتیم باتری های ال جی دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. باتری ها با توجه به مدل های گوشی تولید می شوند، تولید کنندگان باطری با توجه به امکاناتی که برای گوشی در نظر گرفته می شوند، باتری را برای آن تهیه می کنند.

به همین دلیل است که باتری ها دارای انواع متفاوتی هستند و قیمت های متغییری دارند، اگر می خواهید باتری هایی با مناسب ترین قیمت را خریداری کنید، می توانید به فروشگاه اینترنتی رایا استور مراجعه کنید. باتری های موجود در این فروشگاه 120 روز گارنتی تعویض و 48 ساعت گارانتی بازگشت وجه دارند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها